Sklep korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zamknij powiadomienie.

Porady ekspertów

BARF

Kawia domowa

Kawia domowa, do niedawna lepiej znana jako świnka morska, żyje od 6 do 10 lat. Uważana jest za spokojnego, towarzyskiego i najsympatyczniejszego gryzonia hodowanego w warunkach domowych. Co ważne, bardzo szybko przywiązuje się do swojego właściciela. W przeciwieństwie do chomika, koszatniczki czy też szynszyli zwierzak ten jest aktywny głównie w ciągu dnia. Dlatego hodowla kawii nie jest uciążliwa, a daje wiele radości, szczególnie dzieciom. Jeśli decyzja o zakupie tego sympatycznego gryzonia już zapadła, należy się odpowiednio przygotować na przybycie nowego lokatora.

Przeczytaj więcej

Aktualności

Promoweekend w Galerii Zaspa!

Zapraszamy Was serdecznie na Promoweekend w Galerii Zaspa - 21 i 22 stycznia 2016! Przez cały weekend obowiązywać będą wystrzałowe promocje do -30% - m.in na marki Bosch, Sanabelle, Beaphar, Tropical, Tropifit oraz wiele innych, do zakupów będziecie mogli losować prezenty na kole fortuny, do tego czekać będą na Was bezpłatne konsultacje ze specjalistami! Więcej informacji znajdziecie w naszym styczniowym magazynie (s. 20).

 

Przeczytaj więcej
magazyn ZOO Karina

Otwarcie w Pruszczu Gdańskim!

Już 28 stycznia otwieramy nowy market ZOO Karina - w Pruszczu Gdańskim, w Centrum Victory! Na pierwszych klientów czekają wyjątkowe prezenty, do tego wystrzałowe promocje i atrakcje. W nowym markecie znajdziecie ogromny wybór karm i akcesoriów dla wszystkich pupili, do tego dział akwarystyczny, karmy na wagę i wiele więcej. Zapraszamy na otwarcie już 28 stycznia!

 

Zapraszamy!
1/20/2017 8:20:52 PM