Sklep korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zamknij powiadomienie.

Aktualności

Wielkie otwarcie nowego marketu -20%

Wielkie otwarcie kolejnego marketu Zoo Karina w Gdańsku

Już 8-9 kwietnia serdecznie zapraszamy na wielkie otwarcie kolejnego marketu ZOO KARINA, tym razem w Gdańsku w Centrum Handlowym Auchan! Nasz nowy, kolejny adres: ulica Szczęśliwa 3. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalnie dla naszych klientów super ofertę: RABAT 20% NA CAŁY ASOTYMENT! Rabat obowiązuje w dniach 8 i  9 kwietnia. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was prezenty do zakupów powyżej 30zł, porady eksperta żywieniowego, spotkanie z naszą maskotą i wiele innych! Nie może Was tam zabraknąć! Zapraszamy!

Zobacz nową lokalizację

Porady eksperta

urojona ciąża u psa

Na zdrowie koteczku, czyli koci katar

Kichanie, wypływy z nosa, łzawienie lub ropienie oczu, zaczerwienione spojówki, gorączka, osowiałość, brak apetytu, ślinienie, mlaskanie – czy Twój kot ma takie objawy? Możliwe, że cierpi na koci katar! Koci katar (choć nazwa tego nie wskazuje) to bardzo poważna choroba, która może wystąpić u Twojego kota. Jakie są objawy? Jak może dojść do zarażenia? Jak leczyć tę groźną chorobę i jak ulżyć pupilowi w cierpieniach? Przeczytaj artykuł na naszym blogu i dowiedz się więcej!

 

Przeczytaj więcej

 

 

urojona ciąża u psa

Natura wzywa, czyli ciąża urojona

Czym jest urojona ciąża u psa i jak ją przetrwać – to zagadnienie, które trapi wielu właścicieli czworonogów. Jest to zjawisko o podłożu psychologicznym, które za każdym razem może przebiegać inaczej, a co za tym idzie czujność właścicieli w okresie w którym ciąża urojona może wystąpić powinna być wzmożona, tym bardziej, że czasem objawy ciąży urojonej mogą być bardzo niewielkie i trudne do zauważenia. Jakie są jej objawy? Jak możemy pomóc naszemu pupilowi? 

 

Przeczytaj więcej

zabawki dla kota zabawki dla psa

W świecie zabawek

Zabawa z psem czy kotem to nie tylko wielka przyjemność, ale też jeden z obowiązków właściciela. Wpływa pozytywnie na stan psychiczny zwierzaka - odstresowuje go, zapobiega nudzie i związanymi z nią destrukcyjnymi zachowaniami, a do tego buduje mocną więź między pupilem i jego opiekunem. Jaki rodzaj zabawki wybrać dla swojego podopiecznego? Prezentujemy Wam krótki przewodnik po typach zabawek, który z pewnością ułatwi Wam podjęcie właściwej decyzji...

 

Przeczytaj więcej

 

kleszcz u psa pchły u psa

Jak się ustrzec przed inwazją - czyli kleszcze u psa

Przemija kolejna zima, promienie słońca rozgrzewają wychłodzoną ziemię. Na nowo wybudza się przyroda z zimowego letargu i jak w poprzednich latach właścicielom psów i kotów przyjdzie zmierzyć się z inwazją pasożytów zewnętrznych, z których najbardziej popularnymi w naszych warunkach środowiskowych i geograficznych są pchły i kleszcze. Jak się przed nimi uchronić? Jakie środki stosować? 

 

Przeczytaj więcej

3/29/2017 2:56:19 PM