Sklep korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zamknij powiadomienie.

Porady ekspertów

BARF

Tajniki diety BARF

BARF to skrót od angielskiego wyrażenia Bones and Raw Food, oznaczający żywienie zwierząt za pomocą kości oraz surowego jedzenia. To nie moda, to ideologia. To nie innowacja, to oczekiwany powrót do korzeni. BARF nie jest dietą ograniczoną, to uniwersalna ideologia żywienia, oparta na diecie dziko żyjących psowatych. Bezpieczne przejście na dietę surową wymaga przede wszystkim wiedzy. Jak bezpiecznie przestawić zwierzaka na BARF? Sprawdźcie szczegóły w artykule na naszym blogu.

Przeczytaj więcej

Aktualności

Urodziny w Batorym w Gdyni!

Uff, ale ten czas leci! Zapraszamy Was na już ostatni urodzinowy event do Centrum Handlowego Batory w Gdyni, 17 i 18 grudnia 2016! Czekają na Was mega rabaty - do -40% - na prawie 20 grup - m.in. karmy Purina, przysmaki, zabawki, miski, legowiska, klatki. Do tego koło fortuny, na którym będziecie mogli losować prezenty do zakupów, charytatywna licytacja, pokaz psów ratowników i konsultacje z ekspertami. Dołączcie do nas 17 i 18 grudnia!

 

Przeczytaj więcej
magazyn ZOO Karina

Nowy sklep w Toruń Plaza!

Już 14 grudnia otwieramy nowy market ZOO Karina - w Toruniu, w galerii Toruń Plaza! Na pierwszych klientów czekają wyjątkowe prezenty, do tego wystrzałowe promocje i atrakcje. W nowym markecie znajdziecie ogromny wybór karm i akcesoriów dla wszystkich pupili, do tego dział akwarystyczny, karmy na wagę i wiele więcej. Mieszkańcy Torunia - słuchajcie uważnie radia Eska i Wawa, czeka tam na Was mała niespodzianka związana z nowym marketem!

 

Przeczytaj więcej
12/9/2016 3:21:44 PM