Sklep korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zamknij powiadomienie.

Aktualności

PromoWeekend w Starogardzie Gdańskim

Zapraszamy Was na PromoWeekend już 24 i 25 czerwca w Port Rumia!

Czekają na Was mega rabaty: 50% na wszystkie ciastka na wagę. 30% na ryby akwariowe i stawowe, cały asortyment Tropical i Tropifit, smycze i obroże marki ZOO Karina, wszystkie legowiska, przysmaki dla psa i kota Vitakraft, klatki WD-Impex dla ptaków i gryzoni, gryzaki dla psów Bravo, szczotki Furminator, zabawki dla psów i kotów Kong oraz Trixie, wszystkie miski dla zwierząt, akwaria, pokrywy i szafki Wromak. 20% na karmy Royal Canin, żwirki Super Benek, suplementy i szampony Francodex, wszystkie kuwety, cały asortyment wędkarski. Do zakupów powyżej 30zł będziecie mogli zakręcić KOŁEM FORTUNY. Na dzieci będzie czekała maskotka ZOO Karina. Będziecie mogli także skorzystać z bezpłatnych KONSULTACJI ze specjalistami! Serdecznie Was zapraszamy!

Zobacz lokalizację

Porady eksperta

psie sporty

Psie spoty, które możesz uprawiać razem ze swoim czworonogiem

Jak wiemy, sport (oczywiście w odpowiednich ilościach i z rozsądkiem) to zdrowie! Dotyczy to zarówno ludzi jak i zwierząt. Więc czemu by nie połączyć dbania o swoje zdrowie i samopoczucie z aktywnością naszego pupila i nie zacząć uprawiać regularnie jakiegoś sportu razem z czworonogiem?  Chcecie dowiedzieć się więcej o psich sportach? Czytajcie nasz cykl artykułów o psich sportach! Chcemy Wam przedstawić aż 18 dyscyplin, które możecie uprawiać z psem !

 

Przeczytaj więcej

 

 

suplementy dla kota

Co dla kota oprócz karmy? Suplementy!

Odpowiednio dobrane suplementy kociej diety mogą przyczynić się do znaczącej poprawy stanu zdrowia. Chcesz dowiedzieć się jaki suplement możesz podać swojemu kotu? Przeczytaj nasz artykuł w którym przedstawiamy listę 10 suplementów dla mruczków. Z naszego artykułu dowiesz się dlaczego kot je trawę i dlaczego powinieneś podawać mu tauryne. Pamiętaj, że zdrowy kot to szczęśliwy kot i szczęśliwy właściciel. 

 

Przeczytaj więcej

aktywnie i zdrowo z psem

Aktywnie i zdrowo

Lato to idealny moment na uprawianie sportów ze swoim pupilem! Możliwości jest mnóstwo – bieganie, jazda na rowerze, a także różnego rodzaju inne dyscypliny, które można uprawiać hobbystycznie, jako forma spędzania wolnego czasu, lub wyczynowo, biorąc udział w zawodach.  Aktywne psy mają zwiększone wymagania energetyczne, są także narażone na urazy stawów i mięśni. Jak powinna wyglądać dieta psa aktywnego, by był zdrowy i szczęśliwy?

 

Przeczytaj więcej

 

 

oczko wodne wiosną

Oczko wodne wiosną

Początek wiosny to gorący okres dla właścicieli ogrodów. Szczególnym elementem ogrodu są oczka wodne, którym wiosną należy poświęcać wiele uwagi. Wczesną wiosną ryby trzymane w oczkach wodnych są podatne na wiele chorób, którym sprzyja niska temperatura i osłabienie układu odpornościowego. Dowiedz się więcej o pielęgnacji oczka wodnego wiosną i przeczytaj nasz artykuł. 

 

Przeczytaj więcej

6/26/2017 11:12:37 PM