Sklep korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zamknij powiadomienie.

Zwroty i reklamacje - Zookarina - zoo karina sklep zoologiczny gdynia

Reklamacje

Szanowny Kliencie zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy wobec Ciebie odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie cywilnym za wady fizyczne i prawne towaru. Jeśli zakupiony w naszym sklepie internetowym towar ma wady, masz prawo złożyć reklamację.

Krok po kroku. Jak złożyć reklamację?

  1. Poinformuj nas o chęci złożenia reklamacji drogą mailową (online@zookarina.pl).
  2. Dokładnie wypełnij formularz reklamacyjny. Formularz do pobrania
  3. Spakuj reklamowany produkt wraz z formularzem reklamacyjnym i dowodem zakupu (faktura), a następnie wyślij na adres: ZOO KARINA ul.Nowowiczlińska 35, 81-577 Gdynia z dopiskiem "Reklamacja - sklep internetowy".
  4. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania zgłoszenia reklamacyjnego oraz reklamowanego produktu.

 

Zwroty (prawo odstąpienia od umowy )

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Klienci dokonujący zakupu na odległość mają prawo w ciągu 14 dni do odstąpienia od umowy i zwrotu towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin 14 dni liczony jest od dnia otrzymania przez Państwa przesyłki.

Krok po kroku. Jak dokonać zwrotu?

  1. Poinformuj nas o chęci odstąpienia od umowy drogą mailową (online@zookarina.pl).
  2. Dokładnie wypełnij formularz zwrotu. Formularz do pobrania
  3. Spakuj produkt wraz z formularzem zwrotu i dowodem zakupu (faktura), a następnie wyślij na adres: ZOO KARINA ul.Nowowiczlińska 35, 81-577 Gdynia z dopiskiem "Zwrot - sklep internetowy".

Informujemy, że zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. Produkt musi posiadać oryginalne opakowanie. W przypadku wysyłki zwracanego towaru prosimy o dokładne zabezpieczenie paczki przed uszkodzeniem w transporcie.

Jeśli zamówiłeś produkt i okazał się np. za mały i jesteś zainteresowany zamówieniem większego rozmiaru, skorzystaj z procedury zwrotu, a produkt w innym rozmiarze zamów w oddzielnym zamówieniu.

Chciałbyś uzyskać więcej informacji?

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu 713 074757 lub drogą mailową online@zookarina.pl. 

12/13/2018 10:12:58 PM