Sklep korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zamknij powiadomienie.

Akcja Ratujmy koty ze Stoczni Gdynia - zoo karina sklep zoologiczny
Zaangażowanie i ogromna pomoc wszystkich zainteresowanych  ich losem przyczyniła się do uratowania  i uchronienia przed śmiercią głodową tysięcy  kocich istnień. 
Od początku akcji zebraliśmy  w sieci naszych marketów kilka ton karmy , która  dzięki wielkiemu sercu naszych klientów trafiła do setek  bezdomnych kotów przebywających  na terenie upadłej stoczni Gdynia.
 
Jest o co walczyć – koty chorują, umierają w bólach, nie mają co jeść, idzie zima – będą marznąć, ponieważ w stoczni mają zostać odłączone węzły cieplne. Po stoczni chodzą zwierzęta okaleczone, bez oczu, kończyn. Czy tak musi być nadal? Czy nie należy im się godne życie? Pamiętajmy, że to właśnie te koty ratowały do tej pory stocznię przed plagą szczurów. Czy im nie należy się godny los i zasłużona, spokojna emerytura?
 

Jak pomóc?

Podaruj karmę! Uprzejmie prosimy o darowizny w postaci karmy suchej i mokrej dla kotów głodujących nie tylko ze stoczni, ale również z naszych ulic. Sytuacja kotów bezdomnych w trójmieście jest nieciekawa, jest wiele miejsc – gdzie pragniemy podarować karmę.

Zbiórka pieniędzy na bezdomne koty - skarbonki

We wszystkich marketach ZOO KARINA znajdują się zapieczętowane skarbonki fundacji VIVA! Liczy się kazdy grosz! Zebrane datki zostaną przekazane na karmę, leki, leczenie i sterylizacje kotów.

Pomóż organizować "kocie " akcje

Pomóż przy organizowaniu i przeprowadzaniu różnych kocich akcji, takich jak w szczególności: wyłapywanie kotków młodych do adopcji, a dorosłych do sterylizacji/kastracji, zakup lamp bakteriobójczych dla domów tymczasowych, budek dla kotów wolno żyjących, rozmowy z osobami niewłaściwie traktujących zwierzęta, organizowanie aukcji internetowych, zbiórki karmy, żwirku, leków i kocyków oraz wszelkich innych rzeczy niezbędnych do pomocy kotom, a także propagowania idei domów tymczasowych.

Jeśli masz chęci i finanse, pomóż nam przy opłacaniu sterylizacji/kastracji oraz leczenia weterynaryjnego kotów wolno żyjących.

Jeśli dysponujesz środkiem transportu, pomóż nam reagować w nagłych wypadkach, zawożąc ranne/chore koty do lecznic i na pogotowie weterynaryjne.Jeśli masz zdolności plastyczne, wokalne, artystyczne, techniczne, informatyczne, budowlane lub jakiekolwiek inne, napisz do nas! Każda pomocna dłoń pozwoli nam się rozwijać i dalej działać na rzecz bezdomnych kociaków.

Zbuduj domek dla kotów wolno żyjących

Jeśli masz zacięcie architektoniczne, jesteś złotą rączką lub dysponujesz materiałami budowlanymi, pomóż budować domki dla kotów wolno żyjących. Budki można wykonać właściwie ze wszystkiego: płyt, styropianu, brezentu, kartonu itp. Im więcej nas będzie, tym lepsze i ładniejsze powstaną domki. Wśród nas mamy prawdziwych specjalistów od budowania kocich budek: chcesz zbudować jedną na swoje osiedle – napisz – udzielimy wszelkich szczegółowych instrukcji.

Państwa pomoc umożliwiła przeżycie i poprawę warunków bytowania wolno żyjących kotów stoczniowych za co serdecznie dziękujemy.

 
12/13/2018 10:29:59 PM