Sklep korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zamknij powiadomienie.

Wspieramy stowarzyszenie przyjaciół zwierząt w Malborku - zoo karina

Wspieramy stowarzyszenie przyjaciół zwierząt w Malborku

Malborskie stowarzyszenie REKS to ludzie ,wolontariusze którzy pomagają z dobroci serca , szukają domów dla porzuconych zwierzaków, organizują zbiórki karmy, biorą udział w akcjach na rzecz poprawy losu zwierząt. Mają oni na celu poprawę warunków bytowych zwierząt z miasta Malbork. Prowadzą także działania, mające na celu uświadomienie społeczności w zakresie praw zwierząt. Przeciwdziałają wszelkim formom stosowania okrucieństwa wobec zwierząt oraz ograniczać ich bezdomność.

Jak pomóc?

Podaruj karmę! Uprzejmie prosimy o darowizny w postaci karmy suchej i mokrej dla kotów oraz psów przebywających w domach tymczasowych. Karmę można zakupić w dyskoncie ZOO KARINA ul.Michałowskiego 3 (Pasaż Czerwona Torebka) i wrzucić do specjalnie przygotowanego kosza na karmę.
W dyskoncie ZOO KARINA znajduje się zapieczętowana skarbonka Malborskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt REKS. Liczy się kazdy grosz! Zebrane datki zostaną przekazane na karmę dla potrzebujących zwierząt.
 

 

5/21/2018 4:42:00 PM