Sklep korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zamknij powiadomienie.

Kariera - zoo karina sklep zoologiczny gdynia gdańsk

Kogo szukamy? Ludzi z pasją!

Poszukujemy pasjonatów i miłośników zwierząt, osób które pragną zdobywać nowe umiejętności w jednej z największej sieci marketów zoologicznych w Polsce.Cenimy osoby, które lubią sprzedaż i kontakt z ludźmi. Istotne są dla nas także odpowiedzialność, dokładność i samodzielność.Dla nas ważna jest nie tylko wiedza i umiejętności, ale także kreatywność oraz chęć ciągłego samodoskonalenia.

zoo karina praca opinie        

Rekrutacja krok po kroku

ETAP 1. Analiza nadesłanych aplikacji.

Spośród nadesłanych aplikacji wybieramy te, które są najbardziej zbliżone do profilu stanowiska na które aktualnie przeprowadzamy rekrutację. Do wybranych kandydatów wysyłamy mailem kilka pytań, które pomogą nam zweryfikować umiejętności i oczekiwania kandydata. Jeśli aplikacja Kandydata zostanie rozpatrzona pozytywnie, zapraszamy go na spotkanie.
 

ETAP 2. Rozmowa kwalifikacyjna.
 
Kontaktujemy się telefonicznie i zapraszamy wybranych  kandydatów/kandydatki na rozmowę rekrutacyjną .Celem spotkania jest uzyskanie informacji dotyczących m.in. umiejętności, motywacji do pracy na danym stanowisku, planowanej ścieżki kariery, czy oczekiwań w stosunku do pracodawcy.To świetna okazja, aby zaprezentować swoje kwalifikacje i zaprezentować się z jak najlepszej strony.  Kandydat ma również okazję zadać interesujące go pytania dotyczące naszej sieci.
 

Jest to ostatni etap rekrutacji. Decyzja o przyjęciu jest podejmowana po szczegółowej analizie całego procesu.
 

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: praca@zookarina.pl
 

12/13/2018 7:48:36 PM