Sklep korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zamknij powiadomienie.

Jesteśmy z Wami już 20 lat - zoo karina sklep zoologiczny gdynia

sklep zoologiczny online

W tym roku obchodzimy jubileusz 20-lecia! To dla nas szczególny czas. Chcemy, abyście mogli świętować tę rocznicę razem z nami. Z tej okazji planujemy szereg eventów – co miesiąc w innym markecie ZOO KARINA - obchody będą miały miejsce zawsze w trzeci weekend danego miesiąca.

Co dla Was zaplanowaliśmy? Moc atrakcji, zarówno dla młodszych, jak i dla starszych klientów! Będziemy rozdawać Wam upominki – pierwsi klienci otrzymają gwarantowane prezenty-niespodzianki! Warto będzie wstać wcześniej i przyjść do nas na zakupy. Planujemy także pokazy zwierzaków oraz  pokazy agility dla psów. Dzieci będą zabawiane przez animatorów i pluszową maskotkę ZOO KARINA. Zorganizujemy stanowisko do malowania twarzy, upodabniając maluchy do zwierzątek, przeprowadzimy konkursy plastyczne, będziemy częstować cukierkami i rozdawać baloniki. Planujemy też przejażdżki na kucykach. W tych dniach będziemy działać także na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt. Schroniska i organizacje na specjalnych stanowiskach będą promować adopcje i przedstawiać swoich podopiecznych. Każda osoba, która w tych dniach przygarnie psa czy kota, otrzyma od nas w prezencie wyprawkę. Odbędą się także charytatywne licytacje, z których cały dochód zostanie przekazany potrzebującym zwierzętom. Będzie się działo!

Przygotowaliśmy dla Was także rewelacyjną ofertę jubileuszową, czyli comiesięczną promocję na cztery wybrane produkty z kategorii pies, kot, gryzoń/ptak oraz akwarystyka. To prawdopodobnie najlepsze ceny na całym Pomorzu! Aktualną ofertę znajdziecie zawsze na przedostatniej stronie magazynu.

Szczegółowe harmonogramy eventów i dodatkowe informacje znajdziecie na naszym facebooku oraz stronie internetowej. 
5/26/2018 9:35:54 PM