Sklep korzysta z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zamknij powiadomienie.

Dzień Kota – konkurs - zoo karina sklep zoologiczny gdynia gdańsk

 
 

Światowy Dzień Kota to coroczne święto, które obchodzone jest na całym świecie. W Polsce przypada na 17 lutego, a pierwszy raz Polacy celebrowali go w 2006 roku. Ma na celu podkreślenie znaczenia kotów w życiu człowieka, zwrócenie uwagi na los bezdomnych i wolno żyjących zwierząt oraz uwrażliwienie ludzi na koci los, który często jest trudny i pełen przeciwności losu.

Życie bezdomnych kotów jest trudniejsze, niż mogłoby się nam wydawać. Czyha na nie mnóstwo niebezpieczeństw: zimno, samochody, choroby, psy, źli ludzie... Dlatego tak ważne jest, by regularnie tym zwierzakom pomagać. Wspólnie z Pomorskim Kocim Domem Tymczasowym wspieramy bezdomne koty zamieszkujące w Stoczni w Gdyni. W naszych marketach znajdziecie puszki na datki oraz kosze na karmę - możecie wesprzeć naszą inicjatywę i poprawić jakość życia stoczniowych kociaków.

Świętujcie z nami Dzień Kota i wygrywajcie nagrody!

Mamy gratkę dla Was i dla Waszych mruczących przyjaciół – konkurs "Jego Wysokość Kot"! Do wygrania ekskluzywne kartonowe drapaki marki My Kotty oraz domek dla kota! Co trzeba zrobić, aby wygrać? Przyślijcie zdjęcie swojego kota, na którym ukażecie jego majestat na adres: redakcja@zookarina.pl. Macie czas do niedzieli, 14 lutego 2016. Spośród nadesłanych prac wybierzemy trzy, a autorzy otrzymają od nas nagrody! Wyniki ogłosimy w Dzień Kota, czyli 17 lutego 2016.

Z okazji Dnia Kota wszystkim Waszym mruczkom życzymy wielu szczęśliwych dni, spędzonych na kolanach ukochanego właściciela. Wygodnego legowiska w najcieplejszym kąciku domu. Pełnej miski ulubionej karmy każdego dnia. Mnóstwa udanych łowów, zarówno na myszki-zabawki, jak i na 
5/21/2018 4:50:41 PM